بهترین نوع قابلمه مسی اصل

سلام من ناصر هستم از نفیس مس زنجان در این مقاله جامع و کاربردی شما رو با بهترین نوع قابلمه مسی آشنا میکنیم ، قابلمه مسی با کیفیت های مختلف در ایران تولید میشود و عمدتا در شهر های زنجان و اصفهان و همینطور شهر یزد تولید میشود ، موقع خرید قابلمه مسی باید حواستون جمع باشه که ظرف اصل بخرید پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید .

معرفی بهترین قابلمه مسی

روش تشخیص بهترین نوع قابلمه مسی :

همانطور که گفته شد قابلمه هم مانند سایر ظروف مسی در کیفیت های مختلف تولید میشود ما سعی می کنیم بهتون کمک کنیم که موقع خرید قابلمه اطلاعاتی داشته باشید که بتونید خرید خوبی داشته باشید و قابلمه اصل بخرید پس به نکاتی که گفته میشه دقت کنید .

1 : اولین راه برای تشخیص قابلمه مسی اصل این هست که مهر تولید کننده ظرف زیر قابلمه خورده باشه ، کارخانه و تولیدی هایی که به کیفیت کارشون اطمینان دارند مهر شون رو زیر ظروف میزنن مهر مانند عکس زیر

مهر مس زنجان

 

2 : مورد بعدی هست که دقت کنید که قسمت بیرونی ظرف که مسی رنگ هست رنگ براق داشته باشه و لک های سیاه روش نباشه و سطح مس یک دست باشه .

3 : مورد بعدی قلع کاری قابلمه هست ، قسمت داخلی قابلمه های مسی باید قلع شده باشن ، قلع با کیفیت قلعی هست که رنگ سفید و براقی داشته باشه .

4 : مورد مهم دیگه ای که حتما بهش دقت کنید ، وزن ظرف هست ، قابلمه مسی هر قدر که سنگین تر باشه بهتر هست به این دلیل که اگه روی حرارت بره بخش داخلی و قلع ظرف نمیسوزه و عمر ظرف تون بیشتر میشه

این چهار نکته که گفته شد مهمترین نکاتی بود که باید رعایت کنید تا خرید خوبی داشته باشید .

معرفی بهترین برند های برتر قابلمه مسی زنجان :

به صورت لیست وار چند تا از تولیدی های قابلمه با کیفیت رو براتون لیست میکنیم ولی توجه کنید که یه تعداد از تولیدی های با کیفیت و خصوصا تولیدی هایی که قابلمه های مسی دست ساز میزنن برخی هاشون مهر روی ظروف نمیزنن پس این مورد هم توجه کنید .

  1. نوین مس زنجان
  2. مس نفیس زنجان
  3. تولیدی قابمله ایلیا
  4. تولیدی قابلمه دست ساز پناهی

این ها چند مورد از تولیدی ها بودن که معرفی کردیم ، اگه هر سوالی در مورد خرید قابلمه مسی اصل داشتید با شماره 09127431877 تماس بگیرید ، برای خرید قابلمه مسی اصل میتونید از مجموعه نفیس مس هم اقدام کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *