ضمانت اصالت و بازگشت کالا محصولات عرضه شده در نفیس مس

من ناصر علیمحمدی هستم از نفیس مس در این ویدیو به 2 تا از دغدغه های خریداران ظروف مسی پرداخته ایم ، اولین مورد که خریدارن ظروف مسی دارن این هست که آیا ظروف مسی که از شما خرید میکنیم دارای ضمانت اصالت کالا هست یا نه و مورد دوم در مورد ضمانت بازگشت کالا هست که ما در مجموعه نفیس مس هر دو مورد رو داریم و از این بابت اطمینان کامل بهتون میدیم .

ضمانت اصالت کالا برای ظروف مسی نفیس مس :

تمامی ظروف مسی که در مجموعه نفیس مس عرضه می شود و شما تهیه میکنید ، دارای ضمانت اصالت و کیفیت کالا میباشد یعنی ظروف ما با بهترین نوع ورق مس تهیه و تولید شده پس از این بابت خیالتون راحت .

ما بهتون اطمینان میدیم از بهترین نوع :

  • گرده مس
  • قلع
  • پرچ
  • جوش
  • خم کاری
  • پرداخت کاری
  • دسته  پایه

برای تولید ظروف مسی مون استفاده میکنیم .

ضمانت بازگشت کالا برای ظروف مسی نفیس مس :

سوال برخی از کاربران ما این هست که آیا شما ضمانت بازگشت وجه و کالا هم دارید ؟ پاسخ ما بله هست ، بله ما ضمانت بازگشت وجه هم داریم و اگه مشکلی پیش بیاد مبلغ شما عودت داده میشه یا محصول بدون قید و شرط تعویض میشه هیچ مبلغ اضافی هم از شما دریافت نمیشه، فقط 2 تا شرط داره

شرط اول مرجوعی کالا و عودت مبلغ واریزی :

اولین شرط این هست که محصولی که به دست شما میرسه با مشخصات محصول که در بخش مشخصات محصول نوشته شده تفاوت داشته باشه ، برای مثال شما یک میوه خوری از سایت نفیس مس خرید میکنید که داخل مشخصات محصول نوشته قطر دهانه 35 سانتی متر ولی محصولی که به دست شما میرسه دهانه 25 سانتی متر داره ، در این صورت محصول شما بی قید و شرط تعویض میشه یا مبلغ شما عودت داده میشه ، بدون دریافت هیچ هزینه اضافی از شما.

شرط دوم مرجوعی کالا و عودت مبلغ واریزی :

دومین شرط این هست که محصول مورد نظر سالم به دست تون نرسه این مشکل رو ما حل کردیم و خیلی وقت هست که همچین مشکلی نداشتیم ، ما از بهترین نوع کارتن و فوم برای بسته بندی سفارشات استفاده میکنیم ، پس میتونیم از این نظر بهتون اطمینان بدیم که بسته شما در سالم ترین شکل ممکن به دست تون میرسه ، ولی اگه خدایی نکرده مشکلی پیش اومد باز هم محصول شما بدون قید و شرط تعویض میشه ، بدون دریافت هیچ هزینه ای از طرف شما

راهنمای تعویض یا عودت کالا :

اگه خدایی نکرده این مشکلات گفته شده براتون پیش اومد میتونید به راحتی با روش های گفته شده در زیر مشکل تون رو حل کنید :

  1. تماس با شماره همراه 09127431877 ناصر علی محمدی
  2. 02433465333 شماره کارگاه تولیدی مون در زنجان
  3. 09127431877 از هر شبکه اجتماعی که درش فعال هستید ( روبیکا ، ایتا ، واتس اپ ، تلگرام و … )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *